• EKOLOGIA
  • PRACA
  • DLA AKCJONARIUSZY
  • STRATEGIA PODATKOWA
  • PROJEKTY I DOFINANSOWANIA

Sukces Dekorglass na London Packaging Week Exhibition

31.10.2023

Sukces Dekorglass na London Packaging Week Exhibition

Jesteśmy zachwyceni, że możemy podzielić się wyjątkowym sukcesem naszego udziału w tegorocznej edycji London Packaging Week Exhibition!

Nawiązywanie Cennych Połączeń

W trakcie wydarzenia mieliśmy przyjemność nawiązać ponad 140 cennych nowych kontaktów. Wyrażamy serdeczne podziękowania dla wszystkich nowych znajomych, którzy poświęcili czas, aby odwiedzić nasze stoisko i poznać innowacyjne rozwiązania, które oferujemy w Dekorglass. Wasze wsparcie i zainteresowanie są dla nas niezmiernie ważne!

Premiera Innowacji UV INKJET

Jednym z punktów kulminacyjnych naszej wystawy było ogromnie pozytywne przyjęcie naszej przełomowej techniki dekoracji – UV INKJET. Wyraźnie widać, że ta innowacja ma potencjał do znaczącego wpływu na przemysł opakowań. Bądźcie gotowi na więcej szczegółów na ten temat w nadchodzących miesiącach.

Przyszłość Branży Opakowań

Chociaż to była nasza debiutancka wystawa na London Packaging Exhibition, z ogromną radością ogłaszamy, że to dopiero początek. Już teraz przygotowujemy się do kolejnej edycji i z niecierpliwością oczekujemy na ponowne spotkanie z znanymi twarzami oraz na nawiązywanie nowych kontaktów. Branża opakowań nieustannie ewoluuje, a my pozostajemy oddani wiodącej roli w dziedzinie innowacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na wystawie, sprawiając, że było to niezapomniane przeżycie.