Dekorglass
Sitodruk
Sitodruk

Sitodruk

Prostota dekoracji może być jej największym atutem. Jako najbardziej znana metoda dekoracji, sitodruk, nigdy nie utraciła swojej klasycznej elegancji. W firmie Dekorglass do dekoracji szklanych opakowań używamy nadruków UV, ceramicznych i organicznych.

Sitodruk można łączyć ze wszystkimi dostępnymi w naszej firmie metodami dekoracji, aby osiągnąć jak najbardziej niekonwencjonalny efekt. Zaletą sitodruku jest dostęp do bardzo szerokiej gamy kolorystycznej.

Produkt: Ghost Girl Zastosowane technologie:
Sitodruk

Sitodruk na butelkach – dekoracja Dekorglass

Sitodruk jest jedną z najpopularniejszych metod tworzenia nadruków na szkle oraz tworzywach sztucznych. W naszej firmie z dwudziestoletnią tradycją w dekorowaniu, owa technika zdobyła uznanie jako ta, którą stosujemy od początku działalności. Sitodruk to nic innego, jak tworzenie odbitki na podstawie szablonu – formy wydruku, nałożonej na drobną siatkę. Odbitka powstaje poprzez przetłaczanie farby przez matrycę, dzięki czemu nawet najbardziej skomplikowane wzory nie stanowią dla nas wyzwania. Nasza firma Dekorglass wykonuje dekoracje na szkle z niezwykłym zaangażowaniem, które wynika z pasji tworzenia unikalnych i pięknych produktów.

Sitodruk – efekt, który zachwyca

Technika ta, stosowana do dekoracji szkła, wyróżnia się ogromnymi możliwościami, jakie w połączeniu z naszym kreatywnym podejściem przynoszą zachwycające efekty. Sitodruk na butelkach to wyjątkowa propozycja, która dzięki zastosowaniu zróżnicowanej kolorystyki oraz wzorów może wpłynąć na wyjątkowy efekt wizualny. Trwały nadruk w tej technice wykonywany jest za pomocą specjalistycznych urządzeń, których wysoka jakość, nienaganny wygląd oraz zgodność z obowiązującymi przepisami wpływa na zachowanie najwyższych standardów produkcji.

Sitodruk na butelkach – gdzie sprawdza się tego typu dekoracja?

Nadruk taki najczęściej tworzony jest dla firm z branży spożywczej. Wyjątkowe, stylowo prezentujące się ilustracje sitowe pięknie wyglądają na szklanych opakowaniach, w których zawarte są wysokoprocentowe trunki lub naturalne produkty, wyróżniające się wysoką jakością. Soki owocowe, nektary oraz napoje gorące w termicznych, szklanych naczyniach z sitodrukiem stanowią wyjątkowo gustowny dodatek do codziennych posiłków. Nasze butelki, dekorowane techniką sitodruku, sprawdzają się w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Szklane opakowania medykamentów z nadrukowaną nazwą oraz niezbędnymi elementami, stylowe kosmetyki: perfumy, serum, najwyższej jakości kremy – wszystko to jesteśmy w stanie wykonać, a nasze dekoracje prezentują ekskluzywną jakość.

Butelki szklane: sitodruk – trwałość i niezawodność dekoracji

Dzięki wyjątkowej odporności nasze nadruki prezentują się nienagannie nawet w konfrontacji z upływającym czasem. Sitodruk na szkle tworzy trwałą powłokę, odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, dzięki czemu butelki, które dla Państwa dekorujemy, spełniają wysokie standardy estetyczne nie tylko w dniu realizacji zamówienia, podczas sprzedaży w placówce handlowej, ale i przez długi okres użytkowania przez klientów. Najwyższa jakość wykorzystywanych materiałów, atesty, potwierdzające ich bezpieczeństwo w kontakcie z produktami spożywczymi oraz skórą człowieka dają efekt, jaki widoczny jest w postaci produktów, które tworzymy. Technika sitodruku jest ponadczasową, trwałą metodą druku na szkle, która zapewnia doskonały wygląd, utrzymujący się dłużej, niż Państwo oczekujecie.

Zajrzyj do Naszego świata

Bądź zawsze na bieżąco...