Dekorglass

20 05.2016

TARGI BEAUTYWORLD MIDDLE EAST

TARGI BEAUTYWORLD MIDDLE EAST

 

TARGI BEAUTYWORLD MIDDLE EAST 15-17.05.2016

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w targach w Dubaju! Największej imprezie branżowej na Bliskim Wschodzie, poświęconej produktom kosmetycznym do ciała, włosów i paznokci, perfumom, opakowaniom oraz surowcom. 21. edycja odbyła się w dniach 15 – 17 maja 2016 przy uczestnictwie ponad 37.000 gości i ponad 1500 wystawców z 60 krajów.

Obecnie targi w Dubaju rozszerzyły się także na kraje afrykańskie oraz cały kontynent azjatycki. Dzięki ciekawym i rzadkim zderzeniom przeciwstawnych kultur byliśmy świadkami rodzących się nowych trendów. Nowością na targach było pojawienie się firm z obszaru działalności marketingowej, oferujących przygotowanie brandingu i strategii marki, opierając się na najświeższych badaniach marketingowych i obowiązujących trendach.
Nasze stoisko z lokalizacją 3A18 liczyło tylko 18 m2, ale mimo wszystko cieszyło się wielkim uznaniem odwiedzających. Przez ten krótki okres przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów z około 260 firmami, które zaszczyciły nas swoja obecnością.

Spośród zaprezentowanych wzorów największe wrażenie niezmiennie robiły wzory z zastosowaniem nowatorskiej techniki ink jet 3d, jak również kombinacji metalizacji i laserowania.

Obserwujemy również lekką zmianę trendów objawiającą się wprowadzeniem do bajkowego świata arabskich dekoracji , europejskiej bryzy minimalizmu. Coraz częściej klienci doceniają jakość szkła i wybierają europejskie huty przy jednoczesnym ograniczeniu rodzajów dekoracji. Metalizacja i laser ustępują powoli malowaniu i staremu poczciwemu sitodrukowi.
Dekorglass 3a18

Do zobaczenia w przyszłym roku !

Zajrzyj do Naszego świata

Bądź zawsze na bieżąco...