Dekorglass

Dopóki marka nie jest w stanie odkryć swojego powołania, nie stworzy poruszającej opowieści – opowieści, która dotyka głębokich i ważnych prawd o życiu, świecie, konsumencie.

Grzegorz Kosson

 

Jeśli w aktywności zawodowej robisz to, co kochasz, to tak naprawdę nigdy nie pracujesz. My żyjemy tym, co robimy. Wsiąknęliśmy w świat opakowań szklanych. Będąc w sklepie, na przyjęciu, wakacjach zawsze oglądamy butelki, które ktoś przed nami postawił. Oceniamy je pod kątem kształtu, dekoracji i oczywiście degustujemy.

Dotąd tylko dekorowaliśmy opakowania, ale chęć ciągłego rozwoju, spowodowała, że rzucamy się na głęboką wodę. Dla was zaczęliśmy produkować butelki szklane! Chcemy nie stracić naszego zapału i tak jak dotąd, pomagać w rozwoju marek, małym, dużym i średnim klientom. Uśmiech na waszych twarzach po zakończeniu wdrożenia jest dla nas najważniejszy!

Chcemy więcej projektować, pokazywać Wam, że nie ma rzeczy nieosiągalnych, trzeba tylko znaleźć odpowiedni sposób na ich wykonanie.

Dlatego uruchomimy dla Was zakładkę Case Study o profilu edukacyjnym. Wszystko po to, by ułatwić wam pracę nad produkcją waszych opakowań i przeprowadzić przez każdy etap wdrażania. Tak, abyście wiedzieli na co warto zwrócić uwagę, co jest istotne z punktu widzenia logistyki, rozlewu jak i docelowej ekspozycji na półkach sklepowych. Chcemy bardziej zapoznać Was z procesem dekoracji i pokazać jak rodzą się najlepsze projekty.

Zajrzyj do Naszego świata

Bądź zawsze na bieżąco...