Dekorglass
27 01.2021

Katalog produktów firmy Dekorglass – linia Masuria Light i F100

Nasza firma proponuje klientom butelki, które można zastosować do przechowywania różnych typów wyrobów. Te o standardowej i bardziej skomplikowanej budowie mogą stanowić doskonałe opakowanie do dystrybucji napojów na bazie wody, alkoholu, a także perfum. Styl to jednak nie wszystko, liczy się również kształt, odpowiednia budowa oraz pojemność. Prezentujemy dziś kilka produktów, które znajdują się w naszym katalogu.

Masuria Light – konkurencją dla PET

To szklana butelka będąca świetnym zamiennikiem dla szkodliwych wyrobów plastikowych. Posiada ona unikalny wygląd, który powstał na kształt kropli wody. Poręczna szyjka i powiększająca się średnica butelki, idąc w kierunku denka zapewnia pewny uchwyt w dłoni i jednocześnie odpowiednią objętość.

To produkt, który przeznaczony jest do dystrybucji wody i płynów przygotowanych na jej bazie. Doskonale nadaje się do napojów serwowanych w ekskluzywnych restauracjach czy hotelach. Opływowy, unikalny i zaskakujący kształt butelki sprawi, że nawet zwykła woda w nim podana urośnie do rangi wyjątkowego napoju.

F100 – dyskretny wygląd na unikalne perfumy

Obok wielu unikalnych kształtów naczyń na perfumy i kosmetyki, można ustawić przygotowany przez nas produkt linii F100. O jakości butelki można powiedzieć wiele, choć posiada ono prosty kształt, imitujący standardową piersiówkę stosowaną do alkoholi. Dlaczego więc warto postawić na taki wygląd opakowania?

Może dla niektórych wydaje się to dziwne, lecz ludzie z pewnością zwrócą uwagę na wyrób, który znajdzie się na sklepowej półce w nieco prostszym opakowaniu. Butelka linii F100 posiada klasyczny wygląd, jednocześnie emanuje elegancją i powoduje wrażenie tajemniczości i skromności. A to z kolei może przykuć uwagę i oderwać od wymyślnych wzorów naczyń pozostałych producentów perfum.

A jakie produkty do dystrybucji trunków?

Nasza firma proponuje również liczne unikalne rozwiązania pomagające w sprzedaży ekskluzywnych napoi alkoholowych. Wśród nich wyróżniamy:

  • Wyroby typu Gora, świetnie nadające się do przechowywania whiskey i bourbonu. Butelka posiada oryginalny kształt, dodatkowe pierścieniowe zgrubienia u podstawy szyjki i denka oraz srebrne wykończenie,
  • butelki linii Roku – klasyczne wydanie silnego charakteru butelki. Opakowania świetnie nadają się do likierów, miodów pitnych oraz innych napojów alkoholowych,
  • butelki tajemniczej linii Nana o prostej klasycznej budowie, w której można zachować prawdziwy aromat Tequili,
  • butelki klasy Lina – przeznaczone do przechowywania wódki oraz win.

Zajrzyj do Naszego świata

Bądź zawsze na bieżąco...