Dekorglass
16 12.2020

Katalog produktów Dekorglass: Monopol, Longneck

Istnieje ogromna ilość możliwości zdobień i technik dekoracyjnych szklanych opakowań. Butelki dekorowane od wielu lat, niezmiennie wiodą prym przy dystrybucji produktów ekskluzywnych jak i standardowych. Ich producenci nieustannie udoskonalają swoje wyroby, przygotowując dla nich również oryginalne opakowania. Firma Dekorglass prezentuje szereg unikalnych typów butelek, a dziś przyjrzymy się dwóm słynnym modelom – Monopol oraz Longneck.

Butelka Monopol – niezmienna i wciąż intrygująca

To klasyczna butelka, która dzięki prostej budowie może posłużyć do przechowywania standardowych jak i ekskluzywnych wyrobów. Odznacza się z konserwatywnym wyglądem i brakiem otwartości na zmiany, jednak jest to jednocześnie produkt unikalny w swej prostocie.

To model wymagający, który narzuca pewne myślenie o swojej klasie. Dopasowany kształt szyjki, oraz proste wykończenie denka świetnie łączą się w całość. Dodatkowo butelka ma dużą powierzchnię, na której można przygotować motywy dekoracyjne i subtelne dodatki podkreślające uniwersalny charakter wyrobu. To świetna butelka dla produktów kraftowych, utrzymanych w stylu retro czy vintage.

Longneck – długa szyjka idealna na napoje gazowane

Jasne butelki do piwa? Choć ten trunek zwykle dystrybuowany jest z wykorzystaniem elementów z przyciemnianego szkła, obecnie coraz więcej firm proponuje smakowe lub rzemieślnicze wyroby, które wymagają znacznie bardziej oryginalnego opakowania. W tym przypadku właśnie przyda się butelka Longneck. Produkt wzbogacony jest w charakterystyczną wydłużoną szyjkę, ma też odpowiednią budowę, dzięki czemu doskonale będzie układać się w dłoni.

Neutralny kolor szkła daje ponadto szereg możliwości zdobniczych, począwszy od standardowego malowania, poprzez sitodruk, metalizację, kończąc na matowieniu. Opakowanie jest przydatne nie tylko do dystrybucji piwa, z powodzeniem sprawdzi się przy rozlewani soków lub napojów do drinków.

A może inne produkty?

Dla bardziej wymagających produktów istnieją również inne modele butelek szklanych, które udostępnia firma Dekorglass. Należą do nich przykładowo:

  • produkty z linii Gora – świetnie nadają się do whisky. Butelka tego rodzaju odzwierciedla silny, męski charakter i jednocześnie jest przygotowana z finezją,
  • butelka Roku – sprawdzi się głównie do likierów, oraz miodów pitnych. To szklane opakowanie o harmonijnym wyglądzie i klasycznym charakterze,
  • wyroby Lina – łączące nowoczesny wygląd z klasycznymi motywami z poprzedniej epoki,
  • butelki linii Futura – najbardzej charakterystyczna butelka do wódki.

Zajrzyj do Naszego świata

Bądź zawsze na bieżąco...