Dekorglass
09 12.2020

Katalog produktów Dekorglass: Lina i Futura

Nie tylko jakość, ale i idealnie dopasowany kształt butelki wpływa na prezentację unikalności produktu. Toteż w przypadku artykułów luksusowych, takich jak wysokiej jakości trunki, perfumy czy kosmetyki można zastosować oryginalne wzory butelek. Prezentujemy dziś 2 klasyczne modele butelek – Lina oraz Futura, które przy dobraniu odpowiedniego motywu dekoracji mogą stanowić świetną wizytówkę marki.

Butelka Lina – nowoczesna klasa i wspomnienie przeszłości

Choć technologia i trendy dekoracyjne nieustannie się rozwijają, wielu z nas odczuwa sentyment do sprawdzonych, stosowanych niegdyś motywów. Przykładem takiego produktu jest właśnie butelka Lina. Jej kształt w pełni oddaje prostotę i funkcjonalny styl, który nawiązuje swoim wyglądem do przeszłości.

Dziś ten typ budowy jest na nowo odkrywany i wykorzystywany w odniesieniu do modern, retro lub futurystycznych koncepcji produktowych. Butelka posiada prostą konstrukcję, dodatkowy pierścień u nasady szyjki, a także unikalne dno zakończone wypukłym zgrubieniem od wewnętrznej strony.

Butelka Lina wciąż świetnie nadaje się do przechowywania napojów alkoholowych. Zastosowanie może znaleźć zarówno do projektów opakowań wódki, jak i ginu.

Butelka Futura i jej prosta natura

Ten kształt nigdy nie wyjdzie z mody. Jeśli mowa o stosowaniu najprostszych rozwiązań, to butelka Futura jest tego najlepszym przykładem. Standardowa budowa szyjki i ścianek butelki wzbogacony jedynie w subtelne wgłębienia i zwężenia grubości – taki motyw musi się podobać.

Opakowanie linii Futura stwarza duże możliwości jeśli chodzi o przygotowanie unikalnych dekoracji. Motywy można nanieść niemal na całej jej powierzchni i dzięki temu przygotować świetnie prezentujące się opakowanie.Taki typ opakowania świetnie sprawdzi się do napojów alkoholowych, szczególnie polecany jest do przechowywania wódki oraz jej odmian smakowych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zastosować butelkę do dystrybucji wysokiej klasy win!

A może inne butelki?

Nasza firma ma również do zaoferowania inne modele butelek szklanych, które mogą wpasować się w gusta klientów. W bogatym asortymencie posiadamy też butelki o bardziej oryginalnym wyglądzie i zróżnicowanej pojemności. Przykładowo, klient może zdecydować się na wybór modeli:

  • Roku – reprezentującej harmonię i klasyczny wygląd,
  • Masuria Light – będącej alternatywnym rozwiązaniem dla opakowań PET,
  • Gora – która emanuje siłą oraz finezją,
  • Nana – tajemniczej, intrygującej i pełnej zagadek kolekcji szklanych opakowań.

Zajrzyj do Naszego świata

Bądź zawsze na bieżąco...