Dekorglass
26 10.2020

Katalog naszych produktów – Roku i Nana

Opakowania też są ważne. W przeciwieństwie do standardowych produktów, ekskluzywne wyroby muszą doskonale się prezentować. Stąd też osoby projektujące wygląd naczyń szklanych mają pełne ręce roboty. W tym artykule przyjrzymy się dwóm typom butelek, które mogą okazać się świetnym opakowaniem dla napojów alkoholowych i nie tylko.

Czy forma butelki rzeczywiście jest tak ważna?

Jeśli chodzi o przechowywanie standardowych produktów, kwestia dopasowanego opakowania nie jest może aż tak istotna. Wartość takich artykułów jest na tyle niska, że odbiorcy i tak mniejszą uwagę zwracają na butelki. Bardziej liczy się ich zawartość.

Sprawa wygląda inaczej, jeśli chodzi o ekskluzywne produkty, takie jak napoje wysokoprocentowe, najlepsze wina oraz perfumy. W tym przypadku zarówno produkt, jak i jego opakowanie stanowić mogą jednolitą kompozycję, która z pewnością pomoże przyciągnąć uwagę klienta.

Producenci najsłynniejszych produktów luksusowych od lat prześcigają się w przygotowaniu ich wyjątkowej formy. Stąd bogactwo wzorów butelek oraz ich elementów dekoracyjnych może przyprawić klienta o zachwyt. Innowacyjne pomysły wciąż próbują podbić serca klientów, a producenci dokładają coraz to większych starań, aby uatrakcyjnić swój wyrób.

Butelka Roku – pełna harmonii i klasy

Butelka Roku świetnie nadaje się do produktów alkoholowych oraz likierów i miodów pitnych. Sama nazwa z języka japońskiego oznacza cyfrę sześć. To klasyczne opakowanie, które udowadnia, że prosty, nietuzinkowy wygląd może również w pełni oddawać elegancję naczynia.

Butelka posiada prostą budowę, do której zostało dopasowane specjalnie zaprojektowane denko. W górnej części tuż pod szyjką został przygotowany ozdobny ring, który świetnie komponuje się z jej wyglądem.

Naczynie dostępne jest ze standardowym zamknięciem pod korek oraz GPI. Oczywiście, w celu podkreślenia oryginalnego charakteru wyrobu, powierzchnię butelki można pokryć subtelnymi i bardziej skomplikowanym dekoracjami.

Tajemnicza i intrygująca butelka Nana

Butelka Nana o odmiennym charakterze niż Roku, przypomina nieco młodą I tajemniczą kobietę. To opakowanie świetnie nadaje się do napojów wyskokowych, a patrząc na nią można poczuć intrygujące poczucie skrywanej tajemnicy. Opakowanie ma unikalny lekko spłaszczony kształt, również zostało wzbogacone o specjalnie zaprojektowane denko.

Podobnie jak w przypadku butelek Roku, Nana również została zaopatrzona w pierścień bezpośrednio pod szyjką. Dopasowane zamknięcie CORK 28 lub GPI-28/29-400M świetnie dopełnia wygląd zewnętrzny modelu.

Zajrzyj do Naszego świata

Bądź zawsze na bieżąco...