Dekorglass

12 07.2016

Innowacyjny Dekorglass

Innowacyjny Dekorglass

Wielu z Was zapewne dobrze zna firmę Procter & Gamble. W Polsce kojarzy się ona głowie z produktami dla dzieci, produktami higieny i pastami do zębów. Jednak jest to znacznie więcej niż może się wydawać! P&G to międzynarodowa firma, operująca na całym świecie. My – Dekorglass stanowimy jednego z ich dostawców, stąd też na każdej szerokości geograficznej można zobaczyć opakowania wyprodukowane u nas! Gdzie? W Polsce, w małej miejscowości na mazurach zwanej Działdowem.

Dekorglass zajmuję się produkcją opakowań kosmetycznych dla P&G, głównie znanych i lubianych perfum. Trudno uwierzyć ile produktów stojących na półkach Waszych domów, sklepów, drogerii, perfumerii czy lotnisk, pochodzi z naszych linii produkcyjnych.

Wysoka jakość produktów i coraz nowsze technologie sprawiają, że Procter & Gamble stawia przed nami wyzwania i chętnie adaptuje nowe rozwiązania, tworząc produkty nietuzinkowe, zarówno od środka jak i od zewnątrz. W tym roku, doceniając nasze działania, P&G podarował nam nagrodę innowacyjności!

Mamy zaszczyt zaprezentować ją Państwu!

20160623_124236_resized

 

Zajrzyj do Naszego świata

Bądź zawsze na bieżąco...