Dekorglass

Butelki standardowe

Ardin

Ardin

50 ml
Waga: 149 g Wysokość: 66,3 mm Średnica: 52 mm Zamknięcie: FEA 15

Doskonale oddaje to nasz nowy standard kosmetyczny Ardin. Butelka o klasycznym kształcie, która idealnie komponuje się zarówno z kobiecymi jak i męskimi zapachami. Ardin ma dość duże pole zadruku, dzięki czemu można ją niesamowicie przeobrazić dzięki dekoracji, co jest pomocne przy personalizowaniu produktu.

Fiori

Fiori

100 ml
Waga: 227 g Wysokość: 108,6 mm Średnica: N/A Zamknięcie: FEA 15

Butelka została zaprojektowana z myślą o klientach, którzy rozważają w swoich projektach nadruk cyfrowy. Dzięki płaskim ściankom na butelkę da się nadrukować wielobarwne, szczegółowe obrazy, a nawet zimitować bezbarwny grawer, np. w kształcie logotypu marki.

Fonti

Fonti

100 ml
Waga: 211 g Wysokość: 108,5 mm Średnica: N/A Zamknięcie: FEA 15

Właścicielom marek kosmetycznych często zależy na tym, żeby jak najbardziej podkreślić kolor perfum w środku. Butelka do zapachów powinna być na tyle charakterystyczna, by wyróżnić produkt na sklepowej półce i taki jest nasz kształt Fonti. Dzięki ściętym krawędziom doskonale odbija światło i sprawia, że butelka wygląda niczym małe dzieło architektury.

Vene

Vene

30 ml
Waga: Wysokość: 80,18 mm Średnica: 34,8 mm Zamknięcie: GPI 20/410

To kształt, który mimo swej prostoty przyciąga uwagę grubo rozlanym denkiem. Idealnie wyeksponuje produkty o gęstej konsystencji jak podkład w płynie czy olejki eteryczne. Dodatkowo produkt w środku można podkreślić przez dekorację. Sprawdzi się tutaj matowanie chemiczne lub malowanie z przejściem.

Meso

Meso

50 ml
Waga: 129 g Wysokość: 41,11 mm Średnica: 62,5 mm Zamknięcie: GPI 58/400

Kremy w opakowaniach plastikowych powoli przechodzą do przeszłości. Coraz więcej firm decyduje się na opakowania szklane, jednak nadal są one stosunkowo drogie przez bardzo grubo rozlane szkło. Nasza propozycja słoiczka jest konkurencyjną alternatywą. Lekki i poręczny kształt znajdzie zastosowanie jako opakowanie dla kremów czy maseczek do twarzy.

Mone

Mone

100 ml
Waga: Wysokość: Średnica: Zamknięcie: FEA 15

Kształt litery U to wdzięczny materiał dla designerów którzy będą mogli ubrać butelkę w minimalistyczne oraz bardziej wystawne kreacje.
Poręczna bryła, która ukazuje przystępny charakter opakowania nasuwa na myśl kobiece zapachy o delikatnych stonowanych tonach.
Mone nie przytłacza swoją formą co może mieć zastosowanie w projektach o bogato zdobionych zamknięciach.

Colle

Colle

100 ml
Waga: Wysokość: Średnica: Zamknięcie: FEA 15

Niewątpliwie butelka budzi skojarzenia z perłami europejskiej architektury zwieńczonymi delikatnymi
kopułami z mocnymi wyrazistymi fundamentami. Colle posiada subtelne ramiona zakończone ciężkim denkiem.
Nawiązuje do klasyki wzornictwa, które było desygnowane do męskich perfum o wyrazistym zapachu.

Odeon

Odeon

100 ml
Waga: Wysokość: Średnica: Zamknięcie: FEA 15

Odeon to nowatorski design który z powodzeniem sprawdzi się w niestandardowych projektach.
Butelka pasuje zarówno jako dyfuzor do domowych zapachów jak i opakowanie do perfum o delikatnych i orzeźwiających nutach.
Malowanie z przejściem dodaje głębi wybrzuszonym ściankom butelki, dzięki czemu całość jest pełna gracji i lekkości.

Butelki własne klientów

Jeśli spośród naszych standardów nic nie wpisuje się w Wasz koncept i pragniecie wdrożyć własną, unikatową formę, w tej kwestii również pomagamy. Własny model butelki wiąże się oczywiście z pewnymi kosztami, ale w zamian otrzymujecie oryginalny produkt, niepowtarzalny kształt, często opatrzony grawerem z własnym logo.

Zajrzyj do Naszego świata

Bądź zawsze na bieżąco...