Dekorglass

Design

Opakowanie ma ogromną wartość i znaczenie. Wiedzą o tym specjaliści z zakresu reklamy i marketingu, jak również klienci, przeszukujący codziennie setki półek w celu znalezienia idealnego produktu. Opakowanie jest po prostu nieodłączną częścią naszego konsumenckiego bytu. Dobrze zaprojektowane i wykonane jest kluczem do sukcesu marki. Często przywiązując się do opakowania, dajemy wyraz przywiązania do produktu.

Dobre opakowanie to wyzwanie dla projektanta, marketingowca i właściciela marki. Musza się oni zmierzyć nie tylko z silną konkurencją, ale przede wszystkim z wymaganiami klientów, które stają się coraz wyższe. Trzeba zdać sobie sprawę, że w obecnym świecie konsumenckim niska cena przestała być już wyznacznikiem popytu, obecnie nawet najbardziej użytkowe produkty pakuje się w designerskie perełki. Rola opakowania jest zatem strategiczna!

 

Mając na uwadze wszystkie te aspekty, wychodzimy naprzeciw i stale ulepszamy nasz serwis. W odpowiedzi na Wasze potrzeby nasze usługi poszerzyliśmy o doradztwo z zakresu design oraz doradztwo z zakresu doboru i zakupu szkła.

 

Oznacza to, że poza standardowymi usługami związanymi z dekorowaniem takimi jak dostosowanie projektu do butelki oraz możliwości technologicznych, wykonaniu wzorowania, oferujemy także tworzenie projektu od podstaw bazując na przesłanych wytycznych (brief), przerabianie projektów na grafikę wektorową. Na tym etapie bardzo często posiłkujemy się wizualizacjami 3D, które stają się podstawowym narzędziem wizualnym w kontakcie z Wami.

Każda drobna zmiana np. koloru czy umiejscowienia logo jest możliwa w zaledwie kilka sekund. Zyskujemy zatem, bardzo cenny w dzisiejszych realiach, CZAS. Dzięki wizualizacjom, ostateczne fizyczne wzorowanie okazuje się być bardziej trafne. Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie w branży opakowań, postanowiliśmy podzielić się nim z Wami. Oferujemy już zatem nie tylko fachowe doradztwo z zakresu doboru kształtu, ale przede wszystkim jakości szkła. Idąc krok dalej pośredniczymy w zakupie szkła a od 2016 roku oferujemy również własne, standardowe butelki kosmetyczne.

opakowania

 

Opakowanie jest tym co sprzedaje produkt! Wykorzystajmy zatem wspólnie jego potencjał.

Zajrzyj do Naszego świata

Bądź zawsze na bieżąco...