Dekorglass

14 07.2022

Bond No. 9 – Sutton Place

Sutton Place to produkt marki Bond No.9 prowadzonej przez Laurice Rahme, nadzorującej każdy aspekt wprowadzenia nowego produktu od stworzenia koncepcji po jego końcowy rezultat. Wraz ze swoim zespołem nieustannie ukazuje kolejne produkty będące kwintesencją danej części Nowego Jorku. Tym razem skupiono uwagę na Sutton Place – bogatej, urzekającej swym nieszablonowym wyglądem dzielnicy, gdzie swoje miejsce w 1849 roku znalazł Effingham B. Sutton, budując tam pierwsze kamienice z piaskowca, obecnie mieszczące misje ONZ, ambasadorów i dyplomatów.

Postawione przed nami zadanie wymagało innowacyjnego spojrzenia przy jednoczesnym zachowaniu prostoty tak, aby podkreślić męski charakter produktu, który urzekłby zarówno młodszych, jak i starszych odbiorców, co zakończyło się sukcesem! Wykorzystując farby najlepszej jakości, pomalowaliśmy butelkę na kolor brązowy, uzyskując efekt soft touch. Kolor ten przypomina barwę cygara oscuro, jakoby ta nawiązywała do palenia cygar przez wpływowych mężczyzn zarówno ze sceny politycznej czy show-biznesu takich jak Winston Churchill, czy Al Pacino.

Skupiając się na detalach, na jej powierzchni, dzięki zastosowaniu techniki Inkjet 3D, udało nam się uzyskać efekt gadziej skóry, który sprawił, iż butelka nabrała ekskluzywnego, jak i zarazem egzotycznego wyglądu, co okazało się strzałem w dziesiątkę!

perfume bond no.9

Nietuzinkowa butelka zyskała nie tylko na swoim wyglądzie, ale również na funkcjonalności, gdyż idealnie dopasowuje się do każdej wielkości dłoni. Jak udało nam się to uzyskać? Wszystko za sprawą unikatowego kształtu oraz matowej nawierzchni, dzięki której butelka gwarantuje przyjemną dla skóry gładkość, jak i odporność na ześlizgiwanie się.

Finalny rezultat nadał jej złoty napis wykonany metodą Hot Stamping, obdarzając ją bezpretensjonalnym, ale wyrafinowanym metalicznym efektem, który dopełnia całość wpasowując produkt idealnie w kulturę i historię Sutton Place – dzielnicy, która była naszą inspiracją od początku do końca.

bond no.9 greenwich

Poza pracą nad Sutton Place mieliśmy przyjemność współpracować nad innym, równie oryginalnym produkcie, będącym kolejnym dziełem współpracy między nami a marką Bond No. 9. Inspiracją do jego powstania była celebracja indywidualności i kreatywności, docenienie bogatego dziedzictwa artystów i inteligencji miasta oraz poszanowanie utworzonych przez nich społeczności.

W rezultacie powstał wyjątkowy produkt Greenwich Village Bond No. 9 Butelka o miętowo-turkusowym kolorze stworzona analogicznie do swojego poprzednika Sutton Place Bond No. 9, gdzie egzotykę zastąpiła zadziorność, cytrusowy zapach ustąpił świeżości, a  męski ton przemienił się w neutralny. Zdecyduj który produkt odpowiada twojemu gustowi i sprawdź, która dzielnica Nowego Yorku skradła Twoje serce!

Greenwich Bond no.9 perfume

Zajrzyj do Naszego świata

Bądź zawsze na bieżąco...